Telšių krepšinio centras
Dec
7

Atkakliausias NKL reguliariojo sezono savaitgalis

IMG_9212

 

Tuoms Duomarks. T.Brazausko nuotrauka.

 

Telšių „Telšiai“ apturėjo dvi intriguojančias Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynes iš eilės, kuriose nugalėtojas nebuvo aiškus iki paskutiniųjų sekundžių.

Penktadienį (gruodžio 4 d.) namuose priimti Šilutės krepšinio klubo atstovai. Telšiškiams niekaip nepavykstant įgyti tinkamo žaidimo ritmo svečiai tolo iki pat paskutiniojo kėlinio. Jie buvo išsiveržę į priekį net 23 taškų skirtumu. Lemiamame ketvirtyje „Telšiai“ tarsi atsibudo iš žiemos miego ir buvo pasiviję varžovus iki vieno metimo atstumo. Tada, likus pusantros minutės, šilutiškiai pataikė tolimą tritaškį metimą nuo lentos, taip sudaužydami paskutines viltis pirmojoje savaitgalio dvikovoje iškovoti pergalę.

„Šilutė“ laimėjo rezultatu: 71:76 (19:23, 16:20; 11:21, 25:12). „Telšių“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Tomas Domarkas ir Audrius Maneikis, kiekvienas pelnę po 21 tašką.

 

Šeštadienį (gruodžio 5 d.) išvyka iš vienos sostinės į kitą – „Telšiai“ varžėsi su Vilniaus „Perlo-MRU“ komanda jų aikštėje. Rungtynės buvo be galo įtemptos ir nugalėtojui išaiškinti neužteko 40 minučių. Pratęsimo metu telšiškiai, atrodytų, buvo susikrovę pakankamą persvarą, tačiau ją išbarstė. Rezultatui vėl esant lygiam lemiamą baudą pataikė Tomas Domarkas, o varžovų desperatiškas metimas paskutinėmis sekundėmis nepasiekė tikslo.

„Telšiai“ pelnytai nugalėjo: 96:97 (18:22, 21:17; 23:15, 21:29, 13:14). Jau antrą savaitgalį iš eilės nesustabdomai aikštelėje siautėjo Tomas Domarkas (27 taškai ir 5 rezultatyvūs perdavimai). Taip pat puikiai rungtyniavo po traumos sugrįžęs Laurynas Kaveckis (26 taškai). Varžovų gynybinius įtvirtinimus negailestingai savo firminiais reidais draskė Ovidijus Kaminskis (17 taškų, 8 išprovokuotos pražangos, 9 atkovoti kamuoliai).

Su 9 pergalėmis ir tiek pat pralaimėjimų Telšių krepšinio klubas rikiuojasi NKL turnyrinės lentelės viduryje. Artimiausios namų rungtynės – jau šį šeštadienį (gruodžio 12 d.) „Ventos“ progimnazijos salėje (Pavenčių g. 15, Mažeikiai).

Kviečiame palaikyti mūsų miesto krepšininkus taip sėkmingai žengiančius NKL čempionate!