Telšių krepšinio centras
Nov
30

Du kovingi NKL turai

Tomas Domarkas _ 2

 

 

Nacionalinėje krepšinio lygoje Telšių „Telšiai“ (8-8) sužaidė dar dvejos rungtynes. Iškovota viena pergalė.

Penktadienį (lapkričio 27 d.) savo salėje „Telšiai“ priėmė Jonavos „Petrochemą-Dexterą“ (9-7). Telšiškiai siekė revanšo po pralaimėjimo pirmajame čempionato rate išvykoje. Papildoma motyvacija jautėsi kiekviename aikštės metre. Telšių krepšininkai nuo pirmųjų minučių aikštelėje atrodė entuziastingesni nors rezultatas vis išliko apylygis. Trečiajame ketvirtyje prasileidę į savo krepšį tik 10 taškų mūsiškiai parodė žemaitišką charakterį ir taip varžovus įspendę į kampą pergalės tądien iš savo rankų neišleido: 65:58 (14:17, 14:14; 14:10, 23:17).

Rezultatyviausiai rungtyniavo komandos kapitonas Mindaugas Norkus, kuris nors žaidė tik 18 minučių dėl anksti susirinktų pražangų, bet spėjo pelnyti 18 taškų ir atkovoti 7 kamuolius. Taip pat naudingai rungtyniavo Tomas Domarkas – 11 taškų ir 6 rezultatyvūs perdavimai. Kaip visada kovingumu išsiskyrė Ovidijus Kaminskis – 14 naudingumo balų, 9 atkovoti kamuoliai ir 6 išprovokuotos varžovų pražangos. Galingiausiai po krepšiais kovojo Nerijus Barauskas: jis po lentomis sugriebė net 11 kamuolių.

Šeštadienį (lapkričio 28 d.) išvykoje, „Karpynėje“, Telšių krepšininkai žaidė su Raseinių „Rasais“ (5-11). Šios rungtynės buvo visiškai priešingos pirmosioms. Vyravo atakuojančio stiliaus žaidimas. Abi komandos pelnė gausiai taškų pirmojoje rungtynių pusėje. Trečiajame ketvirtyje geriau besisekant raseiniškiams ir smaigstant vieną tritaškį metimą po kito, jiems pavyko atitrūkti. Baigiantis laikui Tomas Domarkas pataikė keturis tritaškius iš eilės taip suteikdamas vilties dar priartėti prie varžovų, tačiau finalinėse minutėse „Rasai“ sužaidė užtikrinčiau ir rungtynes laimėjo rezultatu 90:78 (26:25, 19:18; 21:14, 24:21).

Rezultatyviausiai „Telšių“ gretose žaidė Tomas Domarkas, pelnęs beveik trečdalį visų komandos taškų – 23 (6/8 tritaškiai). Taip pat antrą dieną iš eilės puikiai rungtyniavo Mindaugas Norkus (18 taškų ir 7 atkovoti kamuoliai).

Su 8 pergalėmis ir 8 pralaimėjimais NKL 2015/16 m. čempionate Telšių „Telšiai“ yra 14 komandų turnyrinės lentelės viduryje. Tad siekiant kilti aukščiau būtina gerai pasirodyti artimiausiose kovose. Kviečiame Jus palaikyti Telšių krepšininkus jau šį penktadienį (gruodžio 4 d.) 18 val. rungtynėse su Šilutės krepšinio klubu (6-10) Mažeikių „Ventos“ progimnazijos salėje (Pavenčių g. 15)